מירי יעקב גביש - חברת עורכי דין ונוטריון
Google ג גוגל
4.8
מבוסס על 99 ביקורות
js_loader
לייעוץ חייגו
050-809-2965

שירותי נוטריון

ישנם מסמכים מסוימים שדורשים חתימה של עו"ד שהוסמך כנוטריון, כדי שיהיה להם תוקף משפטי.

נוטריון הוא עו"ד בעל ותק של 10 שנים לכל הפחות, שעבר הסמכה מיוחדת.

עו"ד מירי יעקב גביש משמשת כעורכת דין משנת 2002 וכנוטריון משנת 2013.

מסמכים הדורשים אימות נוטריוני הם בין היתר: ייפוי כוח נוטריוני, צוואה הנערכת בפני נוטריון, הסכם ממון לפני נישואין, אישור העתק נאמן למקור של דרכון ומסמכים שונים, אישור נכונות של תרגום ועוד.

כל אדם הנוטל משכנתא לרכישת נכס, מחויב לחתום על ייפוי כוח לטובת הבנק הממשכן, בפני נוטריון. לקוחות שרוכשים דירה או נכס בליווי של משרדינו, נהנים מהיתרון שבחתימה על כל המסמכים הדרושים במקום אחד.

משרדינו מספק תחת קורת גג אחת את כל השירותים הנוטריוניים בשפה העברית והאנגלית.

קהל לקוחותינו מכל איזור המרכז ותושבי קריית אונו והסביבה המחפשים נוטריון בקריית אונו, מגיעים אלינו לקבלת שירותים נוטריוניים ונהנים משירות מקצועי ומהיר.

היתרון של משרדינו שעוסק בתחום המקרקעין ובקיא בעריכת צוואות וטיפול בירושות, מסייע לכל אדם שזקוק לאימות נוטריוני ומונע טעויות מיותרות ונזקים בלתי הפיכים.

למה הכוונה?

באחד הימים הגיעה למשרדינו גברת מבוגרת עם מסמך שניסחה בעצמה במטרה שישמש כצוואה שלה, וביקשה לחתום על אותה צוואה בפני עו"ד מירי יעקב גביש, שמשמשת כנוטריון.

מעיון במסמך הצוואה, מתוך נסיון רב שנים, הבחינה עו"ד גביש כי הנוסח של הדברים לא תואם את החוק ובעיקר לא יביא לתוצאה שהייתה רצויה לאותה גברת, שרצתה לחלק את רכושה בין ילדיה לאחר מותה באופן מאוד מסוים.

כלומר, אם הייתה ניגשת אותה הלקוחה לנוטריון אחר, שאינו בקיא בתחום המקרקעין והצוואות, רוב הסיכויים שהצוואה שניסחה בעצמה לא הייתה מקיימת את רצונה לאחר מותה. מדובר בנזק בלתי הפיך לאותה גברת ולילדיה.

לשיתוף המאמר לחצו
a3
עו"ד מירי יעקב גביש
מחובר/ת
למעבר מהיר לשיחת ווטאסאפ עם מירי >>

צריכים ייעוץ משפטי
בתחום המקרקעין ?

השאירו פרטים ונדאג לחזור אליכם בהקדם!